Tweety is the best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tweety is the best

Tweety je najbolje
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Britney Spears

Go down 
+3
Larchy
Ella
Tweety girl<3
7 posters
Autor/icaPoruka
Tweety girl<3
Krenula si u naqpljanje postowa (:
Krenula si u naqpljanje postowa (:
Tweety girl<3


Broj postova : 42
Join date : 23.12.2009

Britney Spears Empty
PostajNaslov: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitimepet pro 25, 2009 1:30 pm

Američka pop pjevačica Britney Spears rođena je 2. prosinca 1981. u Kentwoodu (Louisiana) u braku Lynne, učiteljice u osnovnoj školi, i Jamiea (građevinski konstruktor). Već s osam godina prijavila se na audiciju za show Mickey Mouse Club TV postaje Disney Channel. Nije uspjela proći jer su se producenti jednodušno složili da je premlada za javni nastup. Ipak nije sve bilo tako crno po buduću glazbenu zvijedzu jer se jedan od producenata toliko oduševio malom Britney da joj je pomogao naći agenta u New Yorku. Zahvaljujući tome Britney je s majkom i mlađom sestrom živjela na Manhattanu nekoliko narednih mjeseci gdje je pohađala Professional Performing Arts School.

Uskoro dolaze i prvi uspjeri jer 1991. glumi opsjedunto dijete u filmu Ruthless. S 11 godina ponovno se javlja na audiciju za Mickey Mouse Club i ovaj puta ima uspjeha. Show je sniman u Orlandu (Florida) te se zbog snimanja seli u Orlando (1993.-1994.). Nakon završetka snimanja showa upisuje se u srednju školu u rodnoj Louisani. Strast za javnim nastupima ne jenjava te u New Yorku s čelnicima tvrtke za nakladu zvuka Jive Record potpisuje ugovor o snimanju svog debitantskog albuma. Prvi njezin album pod nazivom Baby One More Time snimljen je početkom 1998., ali je u prodaju pušten tek 12. siječnja 1999. Iako je istoimeni singl pušten u prodaju u listopadu 1998. Do službene objave albuma Britney odrađuje promotivne nastupe u trgovačkim centrima diljem Sjedinjenih Država. Nakon objave album se vrlo brzo našao na vrhovim glazbenih top lista što ga je na koncu učinilo prvim debi albuom koji je postao album godine u Sjedinjenim Državama. Video spot u kojem je Britney obučena kao stidljiva katolička srednjoškolska također je zauzeo prva mjesta top lista glazbenih video spotova. Do rujna 1999. album je dosegao brojku od preko 6 milijuna prodanih primjeraka. Nešto prije toga, u lipnju iste godine, Britney je krenula na svoju prvu turneju na kojoj su koncerti bili veoma dobro posjećeni. Album joj je donio i brojne nagrade na MTV Europe dodjeli glazbenih nagrada - najbolji ženski izvođač, najbolja pop pjevačica, najbolji novi izvođač i najbolja pjesma.

Britney se na ograničava samo glazbenom scenom već iste godine (1999.) s majkom piše knjigu Heart To Heart. U toj knjizi one piše o životu, ljubavi, slavi i snovima. No, u knjizi se nude i odgovori na neka posve konkretna pitanja - Kako razgovarati s majkom? Kako ohrabrivati vlastito dijete? Kako se nositi s uspjehom i neuspjehom? Ipak ne staje ni na tome jer osniva Britney Spears Foundation, fundaciju koja organizira ljetne kampove u državi Massachusetts za neprivilegiranu djecu. Obrazlažući razloge zašto je utemeljita Britney Spears Foundation popularna Brit je rekla: "Tako sam sretna što mogu djecu dati priliku da naučne ponešto o zapanjujućem svijetu plesa i glazbe, a koji je zahvaljujući sreći postao veliki dio mog života."

Prije nego što je u veljači 2000. osvojila nagradu Grammy bila je i u utrci za osvajanje titule najboljeg novog izvođača. Nagradu je pripala njenoj dobroj znanici iz Mickey Mouse Cluba Christini Aquileri. Drugi album Oops!... I Did It Again u prodaji se pojavio početkom svibnja 2000. U samo u prvih tjedan dana album se prodao u milijun i tristo tisuća primjeraka. To je ovaj album učinilo najbolje prodavanim albumom neke pjevačice ikada u Sjedinjenim Državama. Zahvaljujući tome albumu nominirana je za dvije Grammy nagrade - najbolji vokalni pop album i najbolji ženska izvedba pop voakala za singl Oops!... I Did It Again. Ponovno se okušava u glumačkim vodame te glumi u filmovima Longshot (2000.) i Austin Powers in Goldmember (2002.) . Zatim se u veljači 2002. pojavljuje u filmu Crossroads u kojem su i neke njezine pjesme iskorištene kao glazbena podloga. Film je zaradio četiri puta više nego je koštao (60 milijuna dolara), ali je dobio loše kritike dok je Britney dobila nagradu za najgoru glumicu te nagradu za najgoru originalnu pjesmu I'm Not a Girl, Not Yet a Woman.

Filmska karijera još nije išla sjajno, ali je zato glazbena krenula uzlaznom putanjom te 2004. osvaja Grammy za najbolju dance pjesmu. Osim glazbe i filma odlučuje se okušati i u vodama modne industrije te (2004.) lansira parfem Curious na kojem će zaraditi 12 milijuna dolara. Kako je ovaj parfem polučio uspjeh 2005. na tržište pušta novi farmen nazvan Fantasy. U to vrijeme (3. siješnja 2004.) u Las Vegasu se udaje za prijatelja iz djetinjstva Jason Allen Alexandra. No, već 5. siječnja brak je poništen. Kasnije će se udati za Kevina Federlinea s kojim će imati dva sina (Preston i Jayden), ali će i taj brak završiti razvodom (30. srpnja 2007.). Razvod braka označava i njezin povratak na glazbenu scenu jer 2007. objavljuje album Blackout. Poslije ovog albuma objavljuje još jedan nazvan Gimme More koji bilježi velik uspjeh. Na MTV Video Music Awards glazbenoj dodjeli nagrada osvaja tri nagrade: za najbolji video spot, za najbolji video spot u pop kategoriji i najbolji video spot ženskog izvođača.
[Vrh] Go down
Tweety girl<3
Krenula si u naqpljanje postowa (:
Krenula si u naqpljanje postowa (:
Tweety girl<3


Broj postova : 42
Join date : 23.12.2009

Britney Spears Empty
PostajNaslov: Re: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitimepet pro 25, 2009 1:32 pm

Britney:
Britney Spears Britney-spears-x4

Britney Spears BritneySpearsIcons

Britney Spears BritneySpears

Britney Spears Britney_Spears_Womanizer

Britney Spears Gjhg
[Vrh] Go down
Ella
Administratorica Tweety
Administratorica Tweety
Ella


Broj postova : 407
Join date : 04.12.2009

Britney Spears Empty
PostajNaslov: Re: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitimepet pro 25, 2009 5:34 pm

britney mi je superr.-.
naj pjevacica na swijetuuuuu...

eww par slika od nje:
Britney Spears Britney-spears-rules

Britney Spears Britney_spears01

Britney Spears Britney_spears_2
[Vrh] Go down
http://fashion-hello-kitty.omgforum.net/forum.htm
Larchy
Administratorica Tweety
Administratorica Tweety
Larchy


Broj postova : 858
Join date : 04.12.2009

Britney Spears Empty
PostajNaslov: Re: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:03 pm

meni je ona supp ali ne svida mi se sto je alkoholicarka!! prica se da je na odvikavanju ali da tesko prestaje..
[Vrh] Go down
https://tweety-thebest.forumcroatian.com
0w0 je naj NiCk na sWetu
Moderatorica Tweety
Moderatorica Tweety
0w0 je naj NiCk na sWetu


Broj postova : 486
Join date : 23.12.2009
Age : 29
Lokacija : Over the rainbow so haigh :)

Britney Spears Empty
PostajNaslov: Re: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitimepet pro 25, 2009 7:36 pm

Larchy je napisao/la:
meni je ona supp ali ne svida mi se sto je alkoholicarka!! prica se da je na odvikavanju ali da tesko prestaje..
[Vrh] Go down
http://animalfan.bestoforum.net/forum.htm
Ella
Administratorica Tweety
Administratorica Tweety
Ella


Broj postova : 407
Join date : 04.12.2009

Britney Spears Empty
PostajNaslov: Re: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitimepet pro 25, 2009 7:55 pm

Larchy je napisao/la:
meni je ona supp ali ne svida mi se sto je alkoholicarka!! prica se da je na odvikavanju ali da tesko prestaje..


nisam znala..
ja uprawo slusxam njezinu pjesmu - boys..
[Vrh] Go down
http://fashion-hello-kitty.omgforum.net/forum.htm
Tweety girl<3
Krenula si u naqpljanje postowa (:
Krenula si u naqpljanje postowa (:
Tweety girl<3


Broj postova : 42
Join date : 23.12.2009

Britney Spears Empty
PostajNaslov: Re: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitimepet pro 25, 2009 8:04 pm

ja znam...al bolje stawit temuu, daa forum budde bogatijii... Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
ҲҳSanjaҳҲ
Upoznaješ se sa Tweetyem <3
Upoznaješ se sa Tweetyem
ҲҳSanjaҳҲ


Broj postova : 96
Join date : 24.12.2009

Britney Spears Empty
PostajNaslov: Re: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitimepon pro 28, 2009 7:49 pm

Meni je Briney odlicna.
Lepo peva a najbolja pesma joj je "Womanaizer"
Pa barem meni.. x) x) x)
[Vrh] Go down
Emo Kitty Girl
Swidja ti se 4um ✿
Swidja ti se 4um ✿
Emo Kitty Girl


Broj postova : 101
Join date : 26.12.2009

Britney Spears Empty
PostajNaslov: Re: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitimepon pro 28, 2009 9:29 pm

Nije losa.........najbolja je ali posle keshe
[Vrh] Go down
Larchy
Administratorica Tweety
Administratorica Tweety
Larchy


Broj postova : 858
Join date : 04.12.2009

Britney Spears Empty
PostajNaslov: Re: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitimepon pro 28, 2009 9:30 pm

ona meni ima supp pjesme ali zasto je postala alkoholicarka??
[Vrh] Go down
https://tweety-thebest.forumcroatian.com
xElLiCax
Sylvestar =)
Sylvestar =)
xElLiCax


Broj postova : 268
Join date : 10.12.2009
Lokacija : na forumu :P

Britney Spears Empty
PostajNaslov: Re: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitimeuto pro 29, 2009 1:37 pm

Larchy je napisao/la:
meni je ona supp ali ne svida mi se sto je alkoholicarka!! prica se da je na odvikavanju ali da tesko prestaje..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Britney Spears Empty
PostajNaslov: Re: Britney Spears   Britney Spears Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Britney Spears
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tweety is the best :: Ostalo :: VIP-
Forum(o)Bir: